DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

W NIEDZIELE 12 WRZEŚNIA ZE WZGLĘDU NA UROCZYSTOŚCI BEATYFIKACYJNE, NIE BĘDZIE MSZY ŚWIĘTEJ O GODZINIE 12:30. POZOSTAŁE MSZE ŚWIĘTE ODBĘDĄ SIĘ BEZ ZMIAN TJ. 7:30, 9:30, 11:00, 18:00, 20:00.

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

V NIEDZIELA ZWYKŁA

ROK A

9.02.2020


 

  1. Dzisiaj o godzinie 17:30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
     
  2. We wtorek 11 lutego przeżywać będziemy Światowy Dzień Chorego. Dzień ten wzywa nas do szczególnej troski o ludzi chorych i cierpiących. Zachęcamy wszystkich do modlitwy w intencji chorych, a także osobistych odwiedzin. Chorych, którzy nie mogą dotrzeć do kościoła, kapłani wczoraj odwiedzili w ich mieszkaniach z posługą spowiedzi i Komunii Świętej. Natomiast chorych, którzy sami lub z pomocą innych mogą przybyć do kościoła, zapraszamy w czasie Misji Świętych - 2 marca na mszę świętą w poniedziałek o godzinie 12:00. Chorzy będą mieli okazję przystąpienia do spowiedzi świętej, udzielony zostanie sakrament chorych, oraz modlitwa o uzdrowienie na duszy i ciele.
     
  3. Zakończyliśmy Wizytę Duszpasterską w naszej parafii. Był to czas spotkań kapłanów z rodzinami i osobami samotnymi, błogosławieństwo domu oraz rozeznanie stanu duszpasterskiego parafii. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy tym wszystkim, którzy przyjęli nas do swoich domów, dając tym samym świadectwo wiary i więzi ze wspólnotą parafialną. Dziękujemy za życzliwość, gościnność, świąteczny klimat tych spotkań oraz dziękujemy za złożone ofiary pieniężne. Msza święta o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla wszystkich rodzin i osób, które przyjęły kapłanów z wizytą kolędową zostanie odprawiona w niedzielę 23 lutego o godzinie 9:30.
     
  4. Od jutra będzie już msza święta o godzinie 17:30.

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16