V NIEDZIELA ZWYKŁA

9.02.2020

1. Dzisiaj o godzinie 17:30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

2. We wtorek 11 lutego przeżywać będziemy Światowy Dzień Chorego. Dzień ten wzywa nas do szczególnej troski o ludzi chorych i cierpiących. Zachęcamy wszystkich do modlitwy w intencji chorych, a także osobistych odwiedzin. Chorych, którzy nie mogą dotrzeć do kościoła, kapłani wczoraj odwiedzili w ich mieszkaniach z posługą spowiedzi i Komunii Świętej. Natomiast chorych, którzy sami lub z pomocą innych mogą przybyć do kościoła, zapraszamy w czasie Misji Świętych - 2 marca na mszę świętą w poniedziałek o godzinie 12:00. Chorzy będą mieli okazję przystąpienia do spowiedzi świętej, udzielony zostanie sakrament chorych, oraz modlitwa o uzdrowienie na duszy i ciele.

3. Zakończyliśmy Wizytę Duszpasterską w naszej parafii. Był to czas spotkań kapłanów z rodzinami i osobami samotnymi, błogosławieństwo domu oraz rozeznanie stanu duszpasterskiego parafii. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy tym wszystkim, którzy przyjęli nas do swoich domów, dając tym samym świadectwo wiary i więzi ze wspólnotą parafialną. Dziękujemy za życzliwość, gościnność, świąteczny klimat tych spotkań oraz dziękujemy za złożone ofiary pieniężne. Msza święta o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla wszystkich rodzin i osób, które przyjęły kapłanów z wizytą kolędową zostanie odprawiona w niedzielę 23 lutego o godzinie 9:30.

4. Od jutra będzie już msza święta o godzinie 17:30.