DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

W NIEDZIELE 12 WRZEŚNIA ZE WZGLĘDU NA UROCZYSTOŚCI BEATYFIKACYJNE, NIE BĘDZIE MSZY ŚWIĘTEJ O GODZINIE 12:30. POZOSTAŁE MSZE ŚWIĘTE ODBĘDĄ SIĘ BEZ ZMIAN TJ. 7:30, 9:30, 11:00, 18:00, 20:00.

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

VI NIEDZIELA ZWYKŁA

ROK A

16.02.2020


 

 1. Dzisiaj o godzinie 17:30 nabożeństwo różańcowe.
   
 2. Msza święta o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla wszystkich rodzin i osób, które przyjęły kapłanów z wizytą kolędową zostanie odprawiona w niedzielę za tydzień o godzinie 9:30.
   
 3. Spotkanie Akcji Katolickiej w najbliższy wtorek o godzinie 19:00.
   
 4. Za dwa tygodnie w niedzielę 1 marca rozpoczynamy w naszej parafii Misje Święte, które będą trwały do niedzieli 8 marca i będą naszym przygotowaniem do 70-lecia powstania naszej parafii oraz do beatyfikacji Stefana kardynała Wyszyńskiego, który erygował naszą parafię.
   
 5. Za trzy tygodnie w poniedziałek 9 marca rozpoczyna się cykl spotkań w ramach kursu przedmałżeńskiego. Spotkania dla narzeczonych odbywać się będą w poniedziałki o godzinie 19:30. Wejście przez kaplicę Adoracji.
   
 6. W najbliższym tygodniu jak i w całym miesiącu są wolne intencje mszalne. Zwracamy się z serdeczną prośbą, aby zamawiać msze święte w dni powszednie rano.

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16