VI NIEDZIELA ZWYKŁA

16.02.2020

1. Dzisiaj o godzinie 17:30 nabożeństwo różańcowe.

2. Msza święta o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla wszystkich rodzin i osób, które przyjęły kapłanów z wizytą kolędową zostanie odprawiona w niedzielę za tydzień o godzinie 9:30.

3. Spotkanie Akcji Katolickiej w najbliższy wtorek o godzinie 19:00.

4. Za dwa tygodnie w niedzielę 1 marca rozpoczynamy w naszej parafii Misje Święte, które będą trwały do niedzieli 8 marca i będą naszym przygotowaniem do 70-lecia powstania naszej parafii oraz do beatyfikacji Stefana kardynała Wyszyńskiego, który erygował naszą parafię.

5. Za trzy tygodnie w poniedziałek 9 marca rozpoczyna się cykl spotkań w ramach kursu przedmałżeńskiego. Spotkania dla narzeczonych odbywać się będą w poniedziałki o godzinie 19:30. Wejście przez kaplicę Adoracji.

6. W najbliższym tygodniu jak i w całym miesiącu są wolne intencje mszalne. Zwracamy się z serdeczną prośbą, aby zamawiać msze święte w dni powszednie rano.