ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO

2.02.2020

1. Dzisiaj o godzinie 16:30 w dolnym kościele spotkanie kół Żywego Różańca, a o 17:30 nabożeństwo adoracji Najświętszego Sakramentu.

2. W następny wtorek 11 lutego przeżywać będziemy Światowy Dzień Chorego. Dzień ten wzywa nas do szczególnej troski o ludzi chorych i cierpiących. Zachęcamy wszystkich do modlitwy w intencji chorych, a także osobistych odwiedzin. Chorych, którzy nie mogą dotrzeć do kościoła, prosimy zgłaszać w zakrystii i kancelarii do środy włącznie. Kapłani w sobotę 8 lutego od godzinie 9:15 odwiedzą tych chorych w ich mieszkaniach z posługą spowiedzi i Komunii Świętej. Natomiast chorych, którzy sami lub z pomocą innych mogą przybyć do kościoła, zapraszamy w czasie misji świętych 2 marca na mszę świętą w poniedziałek o godzinie 12:00. Chorzy będą mieli okazję przystąpienia do spowiedzi świętej, udzielony zostanie sakrament chorych, oraz modlitwa o uzdrowienie z nałogów.

3. Ofiary składane na tacę w niedzielę za tydzień przeznaczone zostaną na nasz fundusz remontowy.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca.

5. Przed nami ostatni tydzień Wizyty Duszpasterskiej. Przekazujemy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przyjęli nas w swoich domach.