DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

W NIEDZIELE 12 WRZEŚNIA ZE WZGLĘDU NA UROCZYSTOŚCI BEATYFIKACYJNE, NIE BĘDZIE MSZY ŚWIĘTEJ O GODZINIE 12:30. POZOSTAŁE MSZE ŚWIĘTE ODBĘDĄ SIĘ BEZ ZMIAN TJ. 7:30, 9:30, 11:00, 18:00, 20:00.

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO

ROK A

2.02.2020


 

 1. Dzisiaj o godzinie 16:30 w dolnym kościele spotkanie kół Żywego Różańca, a o 17:30 nabożeństwo adoracji Najświętszego Sakramentu.
   
 2. W następny wtorek 11 lutego przeżywać będziemy Światowy Dzień Chorego. Dzień ten wzywa nas do szczególnej troski o ludzi chorych i cierpiących. Zachęcamy wszystkich do modlitwy w intencji chorych, a także osobistych odwiedzin. Chorych, którzy nie mogą dotrzeć do kościoła, prosimy zgłaszać w zakrystii i kancelarii do środy włącznie. Kapłani w sobotę 8 lutego od godzinie 9:15 odwiedzą tych chorych w ich mieszkaniach z posługą spowiedzi i Komunii Świętej. Natomiast chorych, którzy sami lub z pomocą innych mogą przybyć do kościoła, zapraszamy w czasie misji świętych 2 marca na mszę świętą w poniedziałek o godzinie 12:00. Chorzy będą mieli okazję przystąpienia do spowiedzi świętej, udzielony zostanie sakrament chorych, oraz modlitwa o uzdrowienie z nałogów.
   
 3. Ofiary składane na tacę w niedzielę za tydzień przeznaczone zostaną na nasz fundusz remontowy.
   
 4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca.
   
 5. Przed nami ostatni tydzień Wizyty Duszpasterskiej. Przekazujemy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przyjęli nas w swoich domach.


 

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16