DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

▲ UKRYJ PODGLĄD SZYBKICH INFORMACJI ▲

MSZE ŚWIĘTE

 W NIEDZIELE: 

 

7:30

 

9:30

 

11:00

(z udziałem dzieci)

 

12:30

 

18:00

(z udziałem młodzieży)

 

20:00

(z udziałem studentów)

 W SOBOTY: 

 

7:00

 

8:00

 

18:00

 W DZIEŃ POWSZEDNI: 

 

7:00

 

7:30

 

18:00

ZOBACZ TAKŻE

GRAFIKI CELEBRANSÓW I SPOWIEDNIKÓW

SPOWIEDŹ

SAKRAMENT POKUTY I POJEDNANIA SPRAWOWANY
JEST PODCZAS KAŻDEJ MSZY ŚWIĘTEJ.

ZOBACZ TAKŻE

GRAFIKI CELEBRANSÓW

I SPOWIEDNIKÓW

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

UROCZYSTOŚĆ
​​​​​​​TRÓJCY
PRZENAJŚWIĘTSZEJ


26 V 2024


ROK B

UROCZYSTOŚĆ
ZESŁANIA DUCHA
ŚWIĘTEGO

 

19 V 2024

 

ROK B

UROCZYSTOŚĆ
WNIEBOWSTĄPIENIA
PAŃSKIEGO

 

12 V 2024

 

ROK B

ZOBACZ TAKŻE INNE STARSZE OGŁOSZENIA W ARCHIWUM OGŁOSZEŃ

TELEFON

KANCELARIA

CZYNNY W GODZINACH PRACY

 

+48 22 842 09 36

POCZTA ELEKTRONICZNA

 

kontakt@parafia-sadyba.pl

TELEFON

ALARMOWY

CZYNNY CAŁODOBOWO

 

 +48 730 002 998 

KANCELARIA PARAFIALNA

KANCELARIA PARAFIALNA OTWARTA JEST W:

 

PONIEDZIAŁKI 9:30 - 11:00 / 18:30 - 20:00
ŚRODA - PIĄTEK 9:30 - 11:00 / 16:00 - 17:30

ZOBACZ TAKŻE GRAFIK DYŻURÓW W KANCELARII PARAFIALNEJ

KAPLICA ADORACJI NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

KAPLICA ADORACJI NAJŚWIĘTSZEGO
SAKRAMENTU OTWARTA JEST 
W:

 

PONIEDZIAŁKI 8:00 - 20:00
WTORKI, ŚRODY, PIĄTKI 8:00 - 17:30
CZWARTKI 8:00 - 21:00*
SOBOTY 8:30 - 17:30
NIEDZIELE

13:30 - 17:30

 

*

W czwartki w godzinach 19:00 - 20:00 Najświętszy Sakrament adorują członkowie z międzynarodowego ruchu katolickiego „Jesus Youth”, natomiast w godzinach 20:00 - 21:00 Diakonia Adoracyjna.

INTENCJE MSZALNE

TA FUNKCJONALNOŚĆ

NIE JEST JESZCZE DOSTĘPNA

 

PRACE TRWAJĄ

JEŚLI MOŻESZ WESPRZYJ JE SWOJĄ MODLITWĄ

 

 


Intencje można zamówić w godzinach pracy kancelarii parafialnej albo w zakrystii po mszach świętych.

MSZE ŚWIĘTE

SPOWIEDŹ

OGŁOSZENIA

KANCELARIA

ADORACJA

INTENCJE

▲ UKRYJ PODGLĄD SZYBKICH INFORMACJI ▲

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

ROK C

16.10.2022


 

 1. Serdecznie zapraszamy w miesiącu październiku na nabożeństwa różańcowe, które w naszym kościele odprawiamy codziennie o godzinie 17:30. W dalszym ciągu pamiętamy o tragedii, która rozgrywa się za naszą wschodnią granicą i prosimy Najświętszą Maryję Pannę o łaskę pokoju na Ukrainie i na całym świecie.
   
 2. 28 października nasza parafia będzie przeżywała odpust. Do tej uroczystości chcemy przygotować się przez nowennę do naszego patrona świętego Judy Tadeusza, którą rozpoczniemy w środę 19 października o godzinie 18:00. Przez kolejne dni nabożeństwa będą odprawiane po mszy świętej wieczornej. Będziemy modlili się w intencji Kościoła, naszej Ojczyzny, parafii, za wszystkie stany, o powołania, świętość kapłanów i nawrócenie grzeszników. Zapraszamy do wspólnej modlitwy i zachęcamy do modlitewnej łączności. Prosimy, aby przy modlitwie wieczornej każda rodzina odmówiła modlitwę (nowennę), którą można znaleźć na naszej stronie internetowej.
   
 3. W związku ze zbliżającym się odpustem zapraszamy na dwa wydarzenia. Pierwszym z nich będzie koncert muzyczny pt. „Do głębi” w wykonaniu Marcina Wargockiego, który odbędzie się w sobotę, 22 października o godzinie 19:00 w dolnym kościele. Po koncercie będzie możliwość nabycia płyt autora. Tytułową piosenkę z najnowszego albumu można odsłuchać na naszej stronie internetowej. Drugim wydarzeniem będzie: „Kącik wspomnień”, który poprowadzi budowniczy naszego kościoła - ksiądz prałat Stanisław Pyzel. Wszystkich parafian zaangażowanych w budowę kościoła i tych, którzy by chcieli poznać historię naszej parafii zapraszamy w niedzielę, 23 października do dolnego kościoła po mszy świętej o godzinie 9:30.
   
 4. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na przebierany „Bal Wszystkich Świętych”, który odbędzie się w sobotę 29 października w godzinach 15-17 w dolnym kościele. Wszystkich zachęcamy do przebrania się za swojego ulubionego świętego/patrona. W programie liczne zabawy, konkursy i niespodzianki.
   
 5. W dniu dzisiejszym przypada XXII Dzień Papieski, obchodzony pod hasłem „Blask prawdy”. Po mszach świętych odbywa się tradycyjna zbiórka do puszek na rzecz funduszu stypendialnego dla zdolnej młodzieży z niezamożnych rodzin. Za wszystkie ofiary złożone na ten cel serdecznie dziękujemy.
   
 6. Dziś o godzinie 19:00 w kościele odbędzie się obowiązkowe spotkanie młodzieży wraz z ich rodzicami przed zbliżającą się uroczystością przyjęcia sakramentu bierzmowania.
   
 7. We wtorek (18 października) o godzinie 19:00 w kościele odbędzie się spotkanie formacyjne z rodzicami dzieci przygotowujących się do przyjęcia sakramentu Pierwszej Komunii Świętej.
   
 8. W zakrystii i kancelarii przyjmujemy kartki z wypisanymi imionami zmarłych, których będziemy polecać w wypominkach jednorazowych (odczytywanych w Dzień Zaduszny, 2 listopada) i całorocznych. Wypominki całoroczne są odczytywane przez cały rok tj. w każdą niedzielę o godzinie 9:00 i 12:00. Ponadto w każdy pierwszy piątek miesiąca w intencji tych zmarłych jest odprawiana msza święta. Na ławce pod chórem, a także na bocznych ołtarzach, wyłożone są kartki, na których można wypisać swoich zmarłych i wypełnione przynieść do księdza. Bardzo prosimy o wyraźne pisanie.
   
 9. Dziś obchodzimy 44. rocznicę wyboru papieża Jana Pawła II na Stolicę Piotrową, w sobotę przypada Jego liturgiczne wspomnienie. W środę zaś 38. rocznica męczeńskiej śmierci księdza Jerzego Popiełuszki i jego liturgiczne wspomnienie.
   
 10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła dostępne są nowe numery tygodników katolickich: „Idziemy”, „Gościa Niedzielnego” oraz „Niedzieli”.
   
 11. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16