V NIEDZIELA WIELKANOCNA

10.05.2020

1. Nabożeństwa majowe w naszym kościele odbywają się zarówno w niedziele, święta, jak i w dni powszednie o godzinie 17:30.

2. W świetle rozporządzenia w czasie epidemii może obecnie w naszym kościele uczestniczyć we mszach świętych i nabożeństwach ograniczona ilość osób. W kościele górnym 26 osób oraz w kościele dolnym 13 osób. Dlatego na niedzielę prowadzimy zapisy, a numer telefonu podany jest na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej naszej parafii (+48 537 227 887).

3. Dzisiaj i w niedzielę za tydzień będzie można przyjąć komunię świętą w kaplicy adoracji Najświętszego Sakramentu o godzinie 10:30 i 19:00. Aby przyjąć komunię świętą w niedzielę poza mszą świętą trzeba wcześniej uczestniczyć we mszy świętej transmitowanej przez telewizję, radio lub internet. Transmisja mszy świętej z naszego kościoła w dni powszednie o godzinie 8:00, a w niedzielę o 9:30.

4. Nasz wikariusz ksiądz Rafał Pęksa zwrócił się z prośbą do władz naszej archidiecezji o udzielenie mu urlopu zdrowotnego i otrzymał odpowiedź pozytywną. Życzymy księdzu Rafałowi szybkiego powrotu do zdrowia.

5. Wyrazy szczególnego podziękowania kierujemy do tych osób, które w tym ciężkim czasie dla nas wszystkich, zatroskani o parafię, wspierają nas, wpłatami na konto parafialne, albo przynosząc ofiarę do zakrystii. Niech Bóg Wam Błogosławi!