VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

17.05.2020

1. Nabożeństwa majowe w naszym kościele odbywają się codziennie o godzinie 17:30.

2. W najbliższy piątek rozpoczyna się nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego, będzie ona połączona z nabożeństwem majowym o godzinie 17:30.

3. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

4. W świetle rozporządzenia w czasie epidemii może obecnie w naszym kościele uczestniczyć we mszach świętych i nabożeństwach ograniczona ilość osób. W kościele górnym 39 osób oraz w kościele dolnym 19 osób. Dlatego na niedzielę prowadzimy zapisy, a numer telefonu podany jest na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej naszej parafii (+48 537 227 887).

5. Dzisiaj i w niedzielę za tydzień będzie można przyjąć komunię świętą w kaplicy adoracji Najświętszego Sakramentu o godzinie 10:30 i 19:00. Aby przyjąć komunię świętą w niedzielę poza mszą świętą trzeba wcześniej uczestniczyć we mszy świętej transmitowanej przez telewizję, radio lub internet. Transmisja mszy świętej z naszego kościoła w dni powszednie o godzinie 8:00, a w niedzielę o 9:30.

6. Wyrazy szczególnego podziękowania kierujemy do tych osób, które w tym ciężkim czasie dla nas wszystkich, zatroskani o parafię, wspierają nas, wpłatami na konto parafialne, albo przynosząc ofiarę do zakrystii. Niech Bóg Wam Błogosławi!