DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA

ROK A

11.06.2020


 

 1. Nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, codziennie o godzinie 17:30.
   
 2. Dzisiaj przypada uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa - Boże Ciało. Msze święte w naszym kościele o godzinie: 7:30, 9:30, 11:00, 12:30 i 18:00. W tym dniu nie będzie mszy świętej o godzinie 20:00. Po mszy świętej o godzinie 9:30 odbędzie się procesja do czterech ołtarzy wewnątrz kościoła. Dzieci komunijne oraz rocznicowe, przychodzą do kościoła w Boże Ciało na godzinę 9:30 w strojach komunijnych. Przez kolejne dni po Bożym Ciele do 18 czerwca włącznie, w ramach nabożeństwa czerwcowego o godzinie 17:30, będziemy codziennie wychodzić w procesji wokół naszej świątyni. Zachęcamy do udziału wszystkich, szczególnie ministrantów, dzieci pierwszokomunijne i rocznicowe oraz dziewczynki sypiące kwiaty. W czwartek 18 czerwca po procesji kończącej obchody ku czci Najświętszego Sakramentu odbędzie się obrzęd poświęcenia wianków.
   
 3. Wystawienie Najświętszego Sakramentu w kaplicy adoracji, dzisiaj po procesji.
   
 4. Rocznica Pierwszej Komunii Świętej w tym roku odbędzie się w niedzielę 21 czerwca o godzinie 12:30. Prosimy rodziców o zgłaszanie tych dzieci w zakrystii i kancelarii. Przygotowanie liturgiczne oraz spowiedź święta dla tych dzieci w sobotę 20 czerwca o godzinie 16:00.
   
 5. Spotkanie młodzieży przygotowującej się w tym roku do przyjęcia sakramentu bierzmowania w niedzielę 21 czerwca po mszy świętej o godzinie 18:00 w sali z fortepianem.
   
 6. Ofiary składane na tacę w niedzielę 21 czerwca, zostaną przeznaczone na nasz parafialny fundusz remontowy.

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16