XI NIEDZIELA ZWYKŁA

14.06.2020

1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godzinie 17:30. Do czwartku 18 czerwca włącznie, każdego dnia po nabożeństwie czerwcowym wyrusza procesja eucharystyczna wokół kościoła. Zachęcamy do udziału wszystkich, a zwłaszcza ministrantów, lektorów, dzieci pierwszokomunijne i rocznicowe oraz dziewczynki sypiące kwiaty. W czwartek 18 czerwca po procesji kończącej obchody ku czci Najświętszego Sakramentu odbędzie się obrzęd poświęcenia wianków.

2. W najbliższy piątek 19 czerwca przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Można spożywać pokarmy mięsne.

3. Ofiary składane na tacę w niedzielę za tydzień przeznaczone będą na nasz parafialny fundusz remontowy.

4. Rocznica Pierwszej Komunii Świętej w tym roku odbędzie się w niedzielę 21 czerwca o godzinie 12:30. Prosimy rodziców o zgłaszanie tych dzieci w zakrystii i kancelarii. Przygotowanie liturgiczne oraz spowiedź święta dla tych dzieci w sobotę 20 czerwca o godzinie 16:00.

5. Spotkanie młodzieży przygotowującej się w tym roku do przyjęcia sakramentu bierzmowania odbędzie się w niedzielę 21 czerwca po mszy świętej o godzinie 18:00 w sali z fortepianem