DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

XI NIEDZIELA ZWYKŁA

ROK A

14.06.2020


 

 1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godzinie 17:30. Do czwartku 18 czerwca włącznie, każdego dnia po nabożeństwie czerwcowym wyrusza procesja eucharystyczna wokół kościoła. Zachęcamy do udziału wszystkich, a zwłaszcza ministrantów, lektorów, dzieci pierwszokomunijne i rocznicowe oraz dziewczynki sypiące kwiaty. W czwartek 18 czerwca po procesji kończącej obchody ku czci Najświętszego Sakramentu odbędzie się obrzęd poświęcenia wianków.
   
 2. W najbliższy piątek 19 czerwca przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Można spożywać pokarmy mięsne.
   
 3. Ofiary składane na tacę w niedzielę za tydzień przeznaczone będą na nasz parafialny fundusz remontowy.
   
 4. Rocznica Pierwszej Komunii Świętej w tym roku odbędzie się w niedzielę 21 czerwca o godzinie 12:30. Prosimy rodziców o zgłaszanie tych dzieci w zakrystii i kancelarii. Przygotowanie liturgiczne oraz spowiedź święta dla tych dzieci w sobotę 20 czerwca o godzinie 16:00.
   
 5. Spotkanie młodzieży przygotowującej się w tym roku do przyjęcia sakramentu bierzmowania odbędzie się w niedzielę 21 czerwca po mszy świętej o godzinie 18:00 w sali z fortepianem

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16