DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

X NIEDZIELA ZWYKŁA

ROK A

11.06.2023


 

 1. Trwamy w oktawie Bożego Ciała. Codziennie, po mszy świętej wieczornej wychodzimy w procesji eucharystycznej wokół naszej świątyni. Ostatniego dnia oktawy tj. w czwartek 15 czerwca po procesji kończącej obchody ku czci Najświętszego Sakramentu odbędzie się obrzęd poświęcenia wianków, które tradycyjnie pleciemy z polnych kwiatów i ziół. Plecenie wianka jest dobrą okazją do rodzinnego spędzenia czasu i przekazania młodemu pokoleniu tradycyjnych wartości. Gorąco zachęcamy, aby podtrzymywać tę piękną ludową tradycję.
   
 2. Nabożeństwa czerwcowe w naszym kościele odprawiane są codziennie o godzinie 17:30. Serdecznie zapraszamy.
   
 3. W piątek, 16 czerwca obchodzimy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa (w tym dniu można spożywać pokarmy mięsne). Natomiast w sobotę, 17 czerwca w liturgii wspominamy Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny.
   
 4. W niedzielę 18 czerwca o godzinie 17:30 odbędzie się ostatnia przed wakacjami „Randka Małżeńska”. Temat randki: „Jak zarządzać budżetem małżeńskim?”. Szczegółowe informacje i zapisy na naszej stronie internetowej.
   
 5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła dostępne są nowe numery tygodników katolickich: „Idziemy”, „Gościa Niedzielnego” oraz „Niedzieli”.
   
 6. Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16