DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

XI NIEDZIELA ZWYKŁA

ROK A

18.06.2023


 

 1. Nabożeństwa czerwcowe w naszym kościele, codziennie o godzinie 17:30. Serdecznie zapraszamy.
   
 2. W poniedziałek, 19 czerwca na mszy świętej o godzinie 18:00 Jego Ekscelencja Biskup Michał Janocha udzieli młodzieży z naszej parafii sakramentu bierzmowania. W związku z uroczystością kancelaria parafialna będzie nieczynna w poniedziałek wieczorem a nabożeństwo czerwcowe odbędzie się o godzinie 17:30 w kaplicy adoracji Najświętszego Sakramentu.
   
 3. Dziś ostatnia przed wakacjami msza święta niedzielna ze szczególnym udziałem dzieci. Dziękujemy za całoroczną posługę wszystkim, którzy przyczyniali się do pięknej oprawy tej mszy. Wszystkim prowadzącym dziecięcą scholę na czele z siostrą Wandą. W sposób szczególny dziękujemy Pani Justynie Kanciole, która od nowego roku szkolnego zmienia wraz z rodziną miejsce zamieszkania i niestety nie będzie już służyła swoimi talentami w naszej parafii.
   
 4. Wszystkich zainteresowanych pogłębieniem znajomości Pisma Świętego zapraszamy na kolejne spotkanie tworzącej się w naszej parafii wspólnoty biblijnej. Podczas spotkań będziemy się modlić, dzielić oraz rozważać Słowo Boże. Spotkanie odbędzie się w najbliższy wtorek, 20 czerwca o godzinie 18:30 w salce świętego Tadeusza.
   
 5. W czwartek, 22 czerwca na mszy świętej o godzinie 18:00 podziękujemy Panu Bogu za rok szkolny i zawierzymy Mu czas wakacji. Gorąco zapraszamy na tę mszę dzieci i młodzież. Po mszy będzie czekała słodka niespodzianka.
   
 6. Ksiądz Wojtek zaprasza na ostatnie przed wakacjami spotkanie grupy młodzieżowej. W sposób szczególny zaproszenie kierujemy do młodzieży, która przyjmie sakrament bierzmowania. Spotkanie odbędzie się w następną niedzielę, 25 czerwca o godzinie 19:00 w salce świętego Tadeusza.
   
 7. Od przyszłej niedzieli (25 czerwca) wejdziemy w czas wakacyjny. Godziny mszy świętych w tygodniu pozostają bez zmian. W niedziele msze święte o godzinie 7:30, 9:30, 11:00, 18:00 i 20:00 (nie będzie mszy świętej o godzinie 12:30). Spowiedź w tygodniu podczas porannych mszy świętych oraz 10 minut przed mszą świętą o godzinie 18:00. Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałek, środę i piątek w godz. 9:30 - 11:00 oraz 16:00 - 17:30. We wtorek i czwartek kancelaria będzie nieczynna.
   
 8. Trwa głosowanie na projekty zgłoszone w ramach 10. edycji Budżetu Obywatelskiego. Do 30 czerwca, każdy mieszkaniec Warszawy może wybierać spośród 76. projektów zlokalizowanych na Mokotowie. Wśród nich są liczne udogodnienia komunikacyjne, inwestycje w zieleń miejską i nowe miejsca rekreacji oraz zajęcia edukacyjne i sportowe dla dzieci, dorosłych i seniorów. Na realizację tych projektów w Dzielnicy Mokotów zaplanowano prawie 9 milionów złotych. To znacząca kwota, o której wydatkowaniu możemy wspólnie zdecydować. Oddać głos można przez Internet na stronie bo.um.warszawa.pl lub przy użyciu papierowego formularza w Urzędzie Dzielnicy Mokotów przy ul. Rakowieckiej 25/27. Głosując na projekty Budżetu Obywatelskiego zmieniamy Mokotów w miejsce, w którym żyje się lepiej, bezpieczniej i zgodnie z naszymi oczekiwaniami.
   
 9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła dostępne są nowe numery tygodników katolickich: „Idziemy”, „Gościa Niedzielnego” oraz „Niedzieli”.
   
 10. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na fundusz remontowy naszej parafii. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary - składane indywidualnie, jak i wpłacane na nasze parafialne konto.
   
 11. Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16