DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

ROK C

18.09.2022


 

 1. Przypominamy, że po wakacjach zmianie uległa praca kancelarii parafialnej. Kancelaria jest czynna: w poniedziałki w godzinach 9:30 - 11:00 a popołudniu w godzinach 18:30-20:00 oraz od środy do piątku w godzinach: 9:30-11:00 i 16:00-17:30. We wtorki kancelaria jest nieczynna.
   
 2. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania (uczniów obecnych klas pierwszych szkół ponadpodstawowych) zapraszamy na obowiązkowe spotkanie w niedzielę 25 września o godzinie 19:00 (spotkanie odbędzie się w kościele). Informacje o nowym kursie do bierzmowania dla uczniów klas 8 szkół podstawowych przekażemy na początku października.
   
 3. Rodziców dzieci z obecnych klas trzecich, które chcą przystąpić do Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii zapraszamy na pierwsze spotkanie organizacyjne. Spotkanie to odbędzie się we wtorek, 27 września br. o godzinie 19:00 w kościele. Jednocześnie informujemy, że uroczystość Pierwszej Komunii Świętej w roku 2023 odbędzie się 20 maja.
   
 4. Szybkim krokiem zbliża się miesiąc październik, który tradycyjnie poświęcony jest modlitwie różańcowej. Zapraszamy dzieci do udziału w konkursie na „Najpiękniejszy Różaniec”. Własnoręcznie zrobione różańce należy przynieść podpisane do zakrystii do końca września. Rozstrzygnięcie konkursu na mszy świętej z udziałem dzieci w niedzielę 2 października, o godzinie 11:00.
   
 5. Zapraszamy na spotkanie i warsztaty przed męską pielgrzymką „Oblężenie na Jasnej Górze”. Temat spotkania: „Budowanie czy odkrywanie jedności?”. W programie Eucharystia, adoracja Najświętszego Sakramentu, modlitwa uwielbienia i spotkanie z gościem specjalnym Michałem Nikodemem. Podczas spotkania podjęte zostaną tematy podziałów i szukania jedności wewnątrz Kościoła. Spotkanie odbędzie się w najbliższy wtorek (20 września). Zaczniemy Eucharystią w kościele o godzinie 18:00. Zakończenie około godziny 21:00 Apelem Jasnogórskim. Spotkanie poprowadzi wspólnota Droga Odważnych.
   
 6. Zapraszamy na cykl randek małżeńskich pod hasłem: „Słowo między nami!”. Każde spotkanie to rodzinna Eucharystia, konferencja dla małżeństw, zadania do pracy w parach. W czasie spotkania możliwość skorzystania z opieki nad dziećmi. Najbliższe spotkanie odbędzie się 9 października. Zaczniemy Eucharystią o godzinie 16:00. Spotkanie zakończy się około 19:00. Temat najbliższego spotkania: „Jak rozmawiać w małżeństwie?”. Informacje i zapisy na stronie: seminariummalzenskie.pl

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16