tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo
św. Tadeusz Apostoł

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

Ogłoszenia

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

ROK A

12.04.2020


 

 1. Dzisiaj i jutro, a więc pierwszego i drugiego dnia Świąt Wielkanocnych - msze święte według porządku niedzielnego tj. o godzinie: 7:30, 9:30, 11:00, 12:30, 18:00 i 20:00. Ofiary składane jutro na tacę przeznaczone zostaną na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
   
 2. Trwa Nowenna przed świętem Miłosierdzia Bożego. Do końca tygodnia nowenna do Miłosierdzia Bożego bezpośrednio po mszy świętej wieczornej o godzinie 18.00.
   
 3. W niedzielę za tydzień 19 kwietnia niedziela Miłosierdzia Bożego. Ofiary składane na tacę przeznaczone zostaną na Caritas naszej archidiecezji.
   
 4. W najbliższy piątek można spożywać pokarmy mięsne.
   
 5. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie świątecznego wystroju naszego kościoła. Dziękujemy służbie liturgicznej za przygotowanie posługi nabożeństw Triduum Paschalnego, dziękujemy Mateuszowi, który przez cały ten czas prowadził zapisy i czuwał nad tym, aby msze święte oraz nabożeństwa odbywały się według obowiązujących przepisów, aby wszystkim zapewnić bezpieczeństwo. Składamy na ręce siostry Jonaszy, podziękowanie wszystkim, którzy pomagali nam w tych świątecznych pracach. Wyrazy szczególnego podziękowania kierujemy do tych osób, które w tym ciężkim czasie dla nas wszystkich, zatroskani o parafię, wspierają nas, wpłatami na konto parafialne, albo przynosząc ofiarę do zakrystii. Niech Bóg Wam Błogosławi!

© Copyright 2020 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16