DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

W NIEDZIELE 12 WRZEŚNIA ZE WZGLĘDU NA UROCZYSTOŚCI BEATYFIKACYJNE, NIE BĘDZIE MSZY ŚWIĘTEJ O GODZINIE 12:30. POZOSTAŁE MSZE ŚWIĘTE ODBĘDĄ SIĘ BEZ ZMIAN TJ. 7:30, 9:30, 11:00, 18:00, 20:00.

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

ROK A

12.04.2020


 

 1. Dzisiaj i jutro, a więc pierwszego i drugiego dnia Świąt Wielkanocnych - msze święte według porządku niedzielnego tj. o godzinie: 7:30, 9:30, 11:00, 12:30, 18:00 i 20:00. Ofiary składane jutro na tacę przeznaczone zostaną na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
   
 2. Trwa Nowenna przed świętem Miłosierdzia Bożego. Do końca tygodnia nowenna do Miłosierdzia Bożego bezpośrednio po mszy świętej wieczornej o godzinie 18.00.
   
 3. W niedzielę za tydzień 19 kwietnia niedziela Miłosierdzia Bożego. Ofiary składane na tacę przeznaczone zostaną na Caritas naszej archidiecezji.
   
 4. W najbliższy piątek można spożywać pokarmy mięsne.
   
 5. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie świątecznego wystroju naszego kościoła. Dziękujemy służbie liturgicznej za przygotowanie posługi nabożeństw Triduum Paschalnego, dziękujemy Mateuszowi, który przez cały ten czas prowadził zapisy i czuwał nad tym, aby msze święte oraz nabożeństwa odbywały się według obowiązujących przepisów, aby wszystkim zapewnić bezpieczeństwo. Składamy na ręce siostry Jonaszy, podziękowanie wszystkim, którzy pomagali nam w tych świątecznych pracach. Wyrazy szczególnego podziękowania kierujemy do tych osób, które w tym ciężkim czasie dla nas wszystkich, zatroskani o parafię, wspierają nas, wpłatami na konto parafialne, albo przynosząc ofiarę do zakrystii. Niech Bóg Wam Błogosławi!

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16