II NIEDZIELA WIELKANOCNA - MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

19.04.2020

1. Dzisiaj o godz.17:30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

2. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Pamiętajmy o modlitwie w intencji chorych i samotnych oraz postarajmy się znaleźć czas, aby ich odwiedzić.

3. Zwracamy się z serdeczną prośbą, o zamawianie mszy świętych w dni powszednie. Są wole intencje począwszy od najbliższego tygodnia.

4. W świetle rozporządzenia w czasie epidemii może uczestniczyć we mszach świętych i nabożeństwach do 5 osób. Dlatego prowadzimy zapisy, a numer telefonu podany jest na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej naszej parafii.

5. Dzisiaj i w niedzielę za tydzień będzie można przyjąć komunię świętą w kaplicy adoracji Najświętszego Sakramentu o godzinie 10:30 i 19:00. Aby przyjąć komunię świętą w niedzielę poza mszą świętą, trzeba wcześniej uczestniczyć we mszy świętej transmitowanej przez telewizję, radio lub internet. Transmisja mszy świętych z naszego kościoła w dni powszednie o godzinie 8:00 rano, a w niedzielę o 9:30.

6. Wyrazy szczególnego podziękowania kierujemy do tych osób, które w tym ciężkim czasie dla nas wszystkich, zatroskani o parafię , wspierają nas, wpłacając na konto parafialne, albo przynosząc ofiarę do zakrystii. Niech Bóg Wam Błogosławi!

Szanowni Państwo, jako administrator strony internetowej informuję, że nie ponoszę odpowiedzialności za treść prezentowanych ogłoszeń. M.K.