II NIEDZIELA WIELKANOCNA - MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

19.04.2020

1. Dzisiaj o godz.17:30  Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

2. Dzisiaj  rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Pamiętajmy o modlitwie w intencji chorych i samotnych oraz postarajmy się znaleźć czas, aby ich odwiedzić.

3. Zwracamy się z serdeczną prośbą, o zamawianie Mszy św. w dni powszednie. Są wole intencje począwszy od najbliższego tygodnia.

4. W świetle rozporządzenia  w czasie epidemii może uczestniczyć we Mszach św. i nabożeństwach do 5 osób. Dlatego prowadzimy zapisy, a numer telefonu podany jest na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej naszej parafii.

5. Dzisiaj i w niedzielę za tydzień będzie można przyjąć Komunię św. w kaplicy Adoracji o godz. 10:30 i 19:00.  Aby przyjąć Komunię św. w niedzielę poza Mszą św, trzeba wcześniej uczestniczyć we Mszy św. transmitowanej przez telewizję, radio lub internet.  Transmisja Mszy św. z naszego kościoła w dni powszednie o godz.8:00 rano, a w niedzielę o 9:30.

6. Wyrazy szczególnego podziękowania kierujemy do tych osób, które w tym ciężkim czasie dla nas wszystkich, zatroskani o parafię , wspierają nas, wpłacając na konto parafialne, albo przynosząc ofiarę do zakrystii. Niech Bóg Wam Błogosławi!

Szanowni Państwo, jako administrator strony internetowej informuję, że nie ponoszę odpowiedzialności za treść prezentowanych ogłoszeń. M.K.