DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA

ROK C

16.06.2022


 

 1. Nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, codziennie godzinie 17:30.
   
 2. Dzisiaj przypada uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa - Boże Ciało. Msze święte w naszym kościele o godzinie: 7:30; 9:30; 11:00 i 18:00. W tym dniu nie będzie mszy świętej o godzinie 12:30 i 20:00. Po mszy świętej o godzinie 11:00 odbędzie się procesja do czterech ołtarzy. Dzieci komunijne i rocznicowe przychodzą w strojach komunijnych. Zapraszamy również ministrantów, lektorów, szafarzy i całą służbę liturgiczną, a także wszystkich wiernych. Przed procesją będą rozdawane śpiewniki, abyśmy wszyscy włączyli się w śpiew.
   
 3. Przez cały tydzień do czwartku 23 czerwca włącznie, po litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa, będziemy wyruszać w procesji eucharystycznej wokół kościoła. Zachęcamy do udziału wszystkich, szczególnie ministrantów, dzieci I komunijne i rocznicowe oraz dziewczynki sypiące kwiaty. W czwartek 23 czerwca po procesji odbędzie się obrzęd poświęcenia wianków.
   
 4. Prosimy o przynoszenie płatków kwiatów potrzebnych do sypania w czasie procesji. Można je zostawiać codziennie po mszach świętych w zakrystii.
   
 5. Wystawienie Najświętszego Sakramentu w kaplicy adoracji, dzisiaj po procesji do godziny 21:00.

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16