DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

W NIEDZIELE 12 WRZEŚNIA ZE WZGLĘDU NA UROCZYSTOŚCI BEATYFIKACYJNE, NIE BĘDZIE MSZY ŚWIĘTEJ O GODZINIE 12:30. POZOSTAŁE MSZE ŚWIĘTE ODBĘDĄ SIĘ BEZ ZMIAN TJ. 7:30, 9:30, 11:00, 18:00, 20:00.

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

ROK B

12.09.2021


 

 1. Beatyfikacja kardynała Stefana Wyszyńskiego i matki Elżbiety Róży Czackiej odbędzie się dzisiaj 12 września w Świątyni Opatrzności Bożej o godzinie 12:00. Dlatego też w naszym kościele dzisiaj nie będzie mszy świętej o godzinie 12:30, abyśmy wszyscy mogli obejrzeć transmisję z tej uroczystości.
   
 2. Zapraszamy dzisiaj o godzinie 17:30 na nabożeństwo różańcowe.
   
 3. Ministrantów, lektorów oraz wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć służbę liturgiczną przy ołtarzu zapraszamy na spotkania w piątki o godzinie 17:00 do domu parafialnego.
   
 4. W całej Polsce rozpoczynamy dzisiaj X Tydzień Wychowania. W trakcie tego tygodnia będziemy codziennie modlić się w intencji dzieci, młodzieży oraz rodziców, nauczycieli i wychowawców, a także wszystkich osób zatroskanych o młode pokolenie Polaków.
   
 5. We wtorek przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego, a w sobotę święto patrona dzieci i młodzieży świętego Stanisława Kostki.
   
 6. W najbliższy wtorek 14 września o godzinie 19:00 spotkanie Akcji katolickiej. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby zaangażować się w życie naszej parafii.
   
 7. Dzieci z obecnych klas czwartych, które nie przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej przed wakacjami będą miały Pierwszą Komunię Świętą 25 września 2021 roku. Natomiast rodzice dzieci z obecnych klas trzecich, które chcą przystąpić do Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii, mają pierwsze spotkanie w poniedziałek 20 września 2021 roku o godzinie 19:00 w dolnym kościele.
   
 8. Cotygodniowe spotkania bezpośrednio przygotowujące młodzież do sakramentu bierzmowania odbywają się w każdą niedzielę po mszy świętej o godzinie 18:00. Zapraszamy również starszą młodzież i osoby dorosłe, które nie przyjęły jeszcze tego sakramentu.  Sakrament bierzmowania zostanie udzielony w czwartek 28 października o godzinie 18:00 – a więc, w uroczystość odpustową naszej parafii.
   
 9. W sobotę 18 września od godziny 9:00, kapłani udadzą się ze spowiedzią i komunią świętą do chorych w naszej parafii. Prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii i w kancelarii do czwartku.
   
 10. Od poniedziałku 27 września rozpoczyna się w naszej parafii kurs przedmałżeński. Spotkania odbywać się będą w poniedziałki o godzinie 19:00. Wejście przez kaplicę Adoracji Najświętszego Sakramentu.

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16