DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

W NIEDZIELE 12 WRZEŚNIA ZE WZGLĘDU NA UROCZYSTOŚCI BEATYFIKACYJNE, NIE BĘDZIE MSZY ŚWIĘTEJ O GODZINIE 12:30. POZOSTAŁE MSZE ŚWIĘTE ODBĘDĄ SIĘ BEZ ZMIAN TJ. 7:30, 9:30, 11:00, 18:00, 20:00.

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

VI NIEDZIELA ZWYKŁA

ROK C

13.02.2022


 

 1. Dziś o godzinie 17:30 nabożeństwo różańcowe.
   
 2. Jutro w poniedziałek 14 lutego rozpoczyna się cykl spotkań w ramach kursu przedmałżeńskiego. Spotkania dla narzeczonych odbywać się będą w poniedziałki o godzinie 19:00. Wejście przez kaplicę adoracji Najświętszego Sakramentu.
   
 3. W najbliższą sobotę 19 lutego, kapłani odwiedzą chorych, aby udzielić sakramentów świętych. Z powodu pandemii, kapłani odwiedzą tylko tych chorych którzy zostaną zgłoszeni w zakrystii lub kancelarii i zapewnione zostaną warunki zgodne z obowiązującymi przepisami sanitarnymi.
   
 4. W niedzielę za tydzień złożone ofiary zostaną przeznaczone na nasz fundusz remontowy - obecnie na utrzymanie naszego kościoła i domu parafialnego oraz bieżące remonty.
   
 5. W związku z synodem zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w ankiecie synodalnej - konsultacjach na poziomie parafialnym. Ankiety są dostępne do 20 lutego przy wyjściu z kościoła na stoliku pod chórem. Można je również pobrać z naszej parafialnej strony internetowej. Wypełnione ankiety należy wrzucać do skrzynki synodalnej, która znajduje się przy ołtarzu świętego Tadeusza. Przekazanie wypełnionej ankiety do końca lutego. Bardzo prosimy o liczne włączenie się w dzieło synodu.

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16