© Copyright 2022 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16

VI NIEDZIELA ZWYKŁA

ROK C

13.02.2022

1. Dziś o godzinie 17:30 nabożeństwo różańcowe.

2. Jutro w poniedziałek 14 lutego rozpoczyna się cykl spotkań w ramach kursu przedmałżeńskiego. Spotkania dla narzeczonych odbywać się będą w poniedziałki o godzinie 19:00. Wejście przez kaplicę adoracji Najświętszego Sakramentu.

3. W najbliższą sobotę 19 lutego, kapłani odwiedzą chorych, aby udzielić sakramentów świętych. Z powodu pandemii, kapłani odwiedzą tylko tych chorych którzy zostaną zgłoszeni w zakrystii lub kancelarii i zapewnione zostaną warunki zgodne z obowiązującymi przepisami sanitarnymi.

4. W niedzielę za tydzień złożone ofiary zostaną przeznaczone na nasz fundusz remontowy - obecnie na utrzymanie naszego kościoła i domu parafialnego oraz bieżące remonty.

5. W związku z synodem zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w ankiecie synodalnej - konsultacjach na poziomie parafialnym. Ankiety są dostępne do 20 lutego przy wyjściu z kościoła na stoliku pod chórem. Można je również pobrać z naszej parafialnej strony internetowej. Wypełnione ankiety należy wrzucać do skrzynki synodalnej, która znajduje się przy ołtarzu świętego Tadeusza. Przekazanie wypełnionej ankiety do końca lutego. Bardzo prosimy o liczne włączenie się w dzieło synodu.

Jesteśmy z Wami!
Ми з Вами!
We are with you!

PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.

W NIEDZIELE 12 WRZEŚNIA ZE WZGLĘDU NA UROCZYSTOŚCI BEATYFIKACYJNE, NIE BĘDZIE MSZY ŚWIĘTEJ O GODZINIE 12:30. POZOSTAŁE MSZE ŚWIĘTE ODBĘDĄ SIĘ BEZ ZMIAN TJ. 7:30, 9:30, 11:00, 18:00, 20:00.