DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

VII NIEDZIELA ZWYKŁA

ROK C

20.02.2022


 

 1. Zapraszamy dzisiaj na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godzinie 17:30.
   
 2. W poniedziałek 14 lutego rozpoczął się cykl spotkań w ramach kursu przedmałżeńskiego. Spotkania dla narzeczonych odbywają się w poniedziałki o godz. 19:00. Wejście przez kaplicę adoracji Najświętszego Sakramentu.
   
 3. W najbliższą sobotę 19 lutego, kapłani odwiedzą chorych, aby udzielić sakramentów świętych. Z powodu pandemii, kapłani odwiedzą tylko tych chorych którzy zostaną zgłoszeni w zakrystii lub kancelarii i zapewnione zostaną warunki zgodne z obowiązującymi przepisami sanitarnymi.
   
 4. W związku z synodem zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w ankiecie synodalnej - konsultacjach na poziomie parafialnym. Ankiety są dostępne do dzisiaj przy wyjściu z kościoła na stoliku pod chórem. Można je również pobrać z naszej parafialnej strony internetowej. Wypełnione ankiety należy wrzucać do skrzynki synodalnej, która znajduje się przy ołtarzu świętego Tadeusza. Przekazanie wypełnionej ankiety do końca lutego. Bardzo prosimy o liczne włączenie się w dzieło synodu.
   
 5. Dziękujemy wszystkim, którzy przez modlitwę i złożone ofiary troszczą się o utrzymanie naszego kościoła i domu parafialnego oraz bieżące remonty. Ofiary na ten cel można składać w kopercie na tacę, zostawić u siostry w kancelarii lub zakrystii albo wpłacić przelewem na rachunek parafii podany na stronie internetowej w zakładce kontakt. Bóg zapłać za Waszą troskę o parafię i Kościół oraz za Waszą życzliwość dla kapłanów.

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16