DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

ROK C

13.11.2022


 

 1. Przypominamy, że różaniec w intencji zakończenia wojny i pokoju na Ukrainie odmawiamy codziennie o godzinie 17:30 w kaplicy adoracji Najświętszego Sakramentu. Natomiast w każdą sobotę o godzinie 6:30 śpiewamy Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny. Serdecznie zapraszamy.
   
 2. Zapraszamy do udziału w konkursie na „Bożonarodzeniową kartkę pocztową”. Konkurs jest dedykowanych dla wszystkich: „od przedszkola do seniora”. Prace wykonane w dowolnej technice, ale w wymaganym formacie A4 należy składać w zakrystii do 20 listopada. Na odwrocie prosimy o podanie imienia i wieku autora. Uwaga: każdy może przedłożyć tylko jeden projekt. Najlepsze kartki zostaną wydrukowane, a następnie będą rozprowadzane w naszej parafii.
   
 3. Młodzież z klas ósmych szkół podstawowych wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym zapraszamy dziś (niedziela 13 listopada) po mszy świętej o godzinie 18:00 na obowiązkowe spotkanie do bierzmowania. Spotkanie odbędzie się w kościele.
   
 4. Kolejne spotkanie formacyjne rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się we wtorek 15 listopada o godzinie 19:00 w kościele.
   
 5. Młodzież która ostatnio przyjęła sakrament bierzmowania zapraszamy w środę 16 listopada o godzinie 18:30 do dolnego kościoła na spotkanie, na którym wręczone zostaną pamiątki tego wydarzenia.
   
 6. Wszystkich, którzy podjęli się 33-dniowych ćwiczeń duchownych prowadzących do aktu oddania się Jezusowi Chrystusowi przez Maryję zapraszamy do dolnego kościoła na krótką konferencję, która odbędzie się w najbliższy czwartek (17 listopada) po mszy świętej o godzinie 18:00.
   
 7. Zbliża się okres Adwentu, czas w którym będziemy gromadzić się na roratach. Po mszy świętej chcemy kontynuować tradycję adwentowych śniadań dla dzieci. Bo przecież wiemy, że: szkoła na głodnego to nic dobrego. Wszystkich chcących włączyć się w organizację i przygotowywanie śniadań prosimy o wpisywanie się na listę dostępną w zakrystii.
   
 8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła dostępne są nowe numery tygodników katolickich: „Idziemy”, „Gościa Niedzielnego” oraz „Niedzieli”.
   
 9. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16