XII NIEDZIELA ZWYKŁA

21.06.2020

1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godzinie 17:30.

2. Spotkanie młodzieży przygotowującej się w tym roku do sakramentu bierzmowania odbędzie się dzisiaj po mszy świętej o godzinie 18:00.

3. Są wolne intencje już od najbliższego tygodnia. Zwracamy się z serdeczną prośbą o zamawianie mszy świętych w dni powszednie.

4. W poniedziałek 29 czerwca przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte w naszym kościele o godzinie: 7:00, 8:00 i 18:00. Taca w niedzielę za tydzień przeznaczona zostanie na daninę świętego Piotra, czyli na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

5. Władza naszej Archidiecezji Warszawskiej zwalnia księdza Andrzeja Grochowskiego z obowiązków wikariusza naszej parafii i mianuje go wikariuszem parafii Matki Bożej Bolesnej w Milanówku. Natomiast do naszej parafii zostali mianowani z dniem 26 sierpnia ksiądz Wojciech Pokrzywnicki z parafii świętej Katarzyny w Warszawie oraz ksiądz Artur Felszer z parafii świętego Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny w Warszawie. Zmiana księdza Andrzeja nastąpi pod koniec wakacji, a więc zostanie z nami jeszcze przez dwa miesiące.

6. Przed nami czas wakacji i urlopów. Pamiętajmy zawsze, gdziekolwiek będziemy o codziennej modlitwie, niedzielnej i świątecznej mszy świętej oraz przestrzeganiu Bożych przykazań.