DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

W NIEDZIELE 12 WRZEŚNIA ZE WZGLĘDU NA UROCZYSTOŚCI BEATYFIKACYJNE, NIE BĘDZIE MSZY ŚWIĘTEJ O GODZINIE 12:30. POZOSTAŁE MSZE ŚWIĘTE ODBĘDĄ SIĘ BEZ ZMIAN TJ. 7:30, 9:30, 11:00, 18:00, 20:00.

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

ROK A

21.06.2020


 

 1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godzinie 17:30.
   
 2. Spotkanie młodzieży przygotowującej się w tym roku do sakramentu bierzmowania odbędzie się dzisiaj po mszy świętej o godzinie 18:00.
   
 3. Są wolne intencje już od najbliższego tygodnia. Zwracamy się z serdeczną prośbą o zamawianie mszy świętych w dni powszednie.
   
 4. W poniedziałek 29 czerwca przypada uroczystość świętych apostołów Piotra i Pawła. Msze święte w naszym kościele o godzinie: 7:00, 8:00 i 18:00. Taca w niedzielę za tydzień przeznaczona zostanie na daninę świętego Piotra, czyli na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
   
 5. Władza naszej Archidiecezji Warszawskiej zwalnia księdza Andrzeja Grochowskiego z obowiązków wikariusza naszej parafii i mianuje go wikariuszem parafii Matki Bożej Bolesnej w Milanówku. Natomiast do naszej parafii zostali mianowani z dniem 26 sierpnia ksiądz Wojciech Pokrzywnicki z parafii świętej Katarzyny w Warszawie oraz ksiądz Artur Felszer z parafii świętego Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny w Warszawie. Zmiana księdza Andrzeja nastąpi pod koniec wakacji, a więc zostanie z nami jeszcze przez dwa miesiące.
   
 6. Przed nami czas wakacji i urlopów. Pamiętajmy zawsze, gdziekolwiek będziemy o codziennej modlitwie, niedzielnej i świątecznej mszy świętej oraz przestrzeganiu Bożych przykazań.

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16