DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

II NIEDZIELA ZWYKŁA

ROK A

15.01.2023


 

 1. Informujemy, że w związku ze zmianami godzin mszy świętych, intencje, które były zamawiane na 6:30 będą odprawione o godzinie 7:00, a zamawiane w soboty na 7:30 będą odprawione o godzinie 8:00.
   
 2. Dzisiaj (niedziela, 15 stycznia) o godzinie 15:30 w dolnym kościele odbędą się jasełka przygotowane przez uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 115 mieszczącej się na terenie naszej parafii, a zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią na początku jasełek wręczone zostaną nagrody konkursu na bożonarodzeniową kartkę pocztową. Uwaga! Wszystkich autorów pocztówek, które zostały wydrukowane, prosimy o wcześniejsze przybycie bowiem poza nagrodami głównymi za pierwsze trzy miejsca, będą przyznawane wyróżnienia oraz profesjonalne nagrody pocieszenia. Jeszcze raz dziękujemy sponsorom nagród głównych, którymi są: salon fryzjersko-kosmetyczny „Styl” przy ulicy Powsińskiej 24, salon kosmetyczny „Monic Studio” przy ulicy Konstancińskiej 2 (w galerii handlowej „Mokpol”), cukiernia „Gieryszewski” przy ulicy Świętego Bonifacego 88 oraz kawiarnia Zegarmistrzowska przy ulicy Muszyńskiej 23 (wejście vis-à-vis od ulicy Okrężnej 34).
   
 3. Kolejne spotkanie formacyjne rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się we wtorek (17 stycznia) o godzinie 19:00 w kościele.
   
 4. Wszystkich małżonków zapraszamy na kolejną randkę małżeńską pod hasłem: „Słowo między nami!”. Każde spotkanie to rodzinna Eucharystia, konferencja dla małżeństw, zadania do pracy w parach. W czasie spotkania możliwość skorzystania z opieki nad dziećmi. Najbliższe spotkanie odbędzie się 22 stycznia. Zaczniemy Eucharystią o godzinie 16:00. Spotkanie zakończy się około godziny 19:00. Temat najbliższego spotkania: „Jak słuchać, aby usłyszeć?”. Więcej informacji i zapisy na naszej stronie internetowej.
   
 5. W dniach 18-26 stycznia będziemy obchodzili Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: „Czyńcie dobro; szukajcie sprawiedliwości” (por. Iz 1,17). Szczegółowy harmonogram nabożeństw umieszczony jest na naszej stronie internetowej.
   
 6. Zgodnie z wieloletnią tradycją klerycy trzeciego roku naszego warszawskiego seminarium w okresie bożonarodzeniowym wystawiają sztukę teatralną. W tym roku występuje w niej nasz parafianin - kleryk Mikołaj. W związku z tym organizujemy parafialne wyjście dnia 21 stycznia (w sobotę) na sztukę o godzinie 16:00. Wszystkich chętnych zapraszamy do wpisywania się na listę dostępną w zakrystii. Liczba miejsc ograniczona.
   
 7. Trwa wizyta duszpasterska w parafii tradycyjnie zwana „kolędą”. Przekazujemy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przyjęli nas w swoich domach w minionym tygodniu. Dziękujemy za życzliwość, gościnność i złożone ofiary, które pozwalają na opłacanie bieżących rachunków - zwłaszcza za ogrzewanie i prowadzenie dalszych prac przekształcania tzw. salki z fortepianem na parafialną kawiarenkę.
   
 8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła dostępne są nowe numery tygodników katolickich: „Idziemy”, „Gościa Niedzielnego” oraz „Niedzieli”.
   
 9. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16