DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

W NIEDZIELE 12 WRZEŚNIA ZE WZGLĘDU NA UROCZYSTOŚCI BEATYFIKACYJNE, NIE BĘDZIE MSZY ŚWIĘTEJ O GODZINIE 12:30. POZOSTAŁE MSZE ŚWIĘTE ODBĘDĄ SIĘ BEZ ZMIAN TJ. 7:30, 9:30, 11:00, 18:00, 20:00.

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

ROK A

15.03.2020


 

 1. Dzisiaj o godzinie 17:00 jak w każdą niedziele Wielkiego Postu Gorzkie Żale.
   
 2. Nabożeństwo drogi krzyżowej we wszystkie piątki Wielkiego Postu o godzinie 17:00 i 19:00. Po nabożeństwach drogi krzyżowej będzie możliwość przyjęcia Komunii Świętej.
   
 3. Przypominamy, że postanowieniem wielkopostnym może być dobrowolna abstynencja. Zachęcamy wszystkich do modlitwy o trzeźwość w naszych rodzinach oraz składania i odnawiania przyrzeczeń abstynencji. W naszym kościele można to uczynić, wpisując się do księgi abstynencji, która wyłożona jest przy wyjściu z kościoła.
   
 4. Caritas naszej parafii prowadzi przez okres Wielkiego Postu zbiórkę produktów spożywczych i chemicznych dla rodzin i osób potrzebujących takiej pomocy. Produkty te można składać do wystawionego przy chrzcielnicy kosza. Kto ma kłopoty ze zrobieniem zakupów i dostarczeniem ich do kościoła, może złożyć ofiarę do puszki przy koszu. Bóg zapłać za każdy dar serca, który pomoże potrzebującym z naszej parafii.
   
 5. Składając deklarację podatkową za rok 2019 możemy pomóc naszym parafianom, korzystającym ze wsparcia w naszym oddziale Caritas, przeznaczając 1% podatku dla Caritas Archidiecezji Warszawskiej w rubrykach deklaracji podatkowej.
   
 6. Dzisiaj wychodząc z naszego kościoła składamy ofiarę do puszek, aby pomóc polskim misjonarzom w organizowaniu działalności ewangelizacyjnej oraz realizacji dzieł miłosierdzia.
   
 7. Kto chciałby posiadać kartę wstępu na Plac Piłsudskiego 7 czerwca 2020 roku na beatyfikację Stefana kardynała Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia, prosimy wpisać się na listę, która znajduje się pod chórem.
   
 8. Uroczysta msza święta dziękczynno-błagalna w 70. rocznicę powołania do życia naszej parafii, której przewodniczył będzie arcybiskup metropolita warszawski kardynał Kazimierz Nycz, ze względu na zaistniałą sytuację, zostaje przeniesiona na późniejszy termin.
   
 9. Akcja Katolicka przygotowała wystawę z okazji 70 lecia parafii. Zapraszamy do jej obejrzenia.

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16