IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

22.03.2020

1. Dzisiaj o godzinie 17:00 jak w każdą niedziele Wielkiego Postu Gorzkie Żale.

2. Nabożeństwo drogi krzyżowej we wszystkie piątki Wielkiego Postu o godzinie 17:00 i 19:00.

3. Caritas naszej parafii prowadzi przez okres Wielkiego Postu zbiórkę produktów spożywczych i chemicznych dla rodzin i osób potrzebujących takiej pomocy. Produkty te można składać do wystawionego przy chrzcielnicy kosza. Dzisiaj po każdej mszy świętej Caritas prowadzi zbiórkę pieniężną do puszek na jałmużnę postną dla najuboższych parafian. Jedna puszka znajduje się przy chrzcielnicy, a druga przy ołtarzu św. Tadeusza. Bóg zapłać za każdy dar serca, który pomoże potrzebującym z naszej parafii.

4. Składając deklarację podatkową za rok 2019 możemy pomóc naszym parafianom, korzystającym ze wsparcia w naszym oddziale Caritas, przeznaczając 1% podatku dla Caritas Archidiecezji Warszawskiej ze wskazaniem naszej parafialnej Caritas w odpowiednich rubrykach deklaracji podatkowej.

5. Akcja Katolicka przygotowała wystawę z okazji 70 lecia parafii. Zapraszamy do jej obejrzenia.

6. Prasa jest do nabycia w zakrystii.