DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

ROK C

15.05.2022


 

  1. Nabożeństwa majowe w naszym kościele codziennie o godzinie 17:30.
     
  2. Dzisiaj i jutro przeżywamy w naszej parafii wizytację kanoniczną. Prowadzi ją ksiądz kardynał Kazimierz Nycz nasz biskup ordynariusz. Przybywa do nas jako następca apostołów, aby umocnić nas w wierze. Dzisiaj spotka się z nami podczas mszy świętych o godzinie 9:30, 11:00 oraz o 12:30. W ramach tej wizytacji, chcemy uroczyście wprowadzić do publicznego kultu relikwie błogosławionego Prymasa Tysiąclecia na mszy świętej o godzinie 12:30. Będzie też możliwość wyspowiadania się u księdza kardynała podczas mszy świętej o godzinie 9:30 oraz 11:00. W pozostałym czasie ksiądz kardynał będzie przebywał na terenie naszej parafii, ale poza kościołem, nawiedzając siostry zakonne, rodziny, chorych, a w poniedziałek szkoły.
     
  3. W poniedziałek 16 maja przypada uroczystość świętego Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski i metropolii warszawskiej. Główne obchody będą miały miejsce w Narodowym Sanktuarium świętego Andrzeja Boboli w Warszawie przy ul. Rakowieckiej. Tego dnia o godzinie 18:00 zostanie odprawiona w sanktuarium uroczysta msza święta. Wszyscy jesteśmy zaproszeni.

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16