DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

ROK C

22.05.2022


 

 1. Nabożeństwa majowe w naszym kościele odbywają się zarówno w niedziele, święta, jak i w dni powszednie o godzinie 17:30.
   
 2. Od jutra do środy włącznie, Kościół modli się do Boga w różnych potrzebach ludzi, zwłaszcza o dobre urodzaje i błogosławieństwo w pracy.
   
 3. Za tydzień w niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
   
 4. W najbliższy piątek rozpoczynamy nowennę do Ducha Świętego. Będzie ona prowadzona w ramach nabożeństw majowych. Serdecznie zapraszamy wszystkich, również kandydatów do bierzmowania.
   
 5. W sobotę 28 maja obchodzimy po raz pierwszy wspomnienie liturgiczne błogosławionego Stefana kardynała Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia, który powołał naszą parafię do istnienia, a którego relikwie znajdują się przy ołtarzu Matki Bożej Jasnogórskiej.
   
 6. W dniu 16 czerwca przeżywać będziemy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa - Boże Ciało. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby się włączyć w przygotowanie ołtarzy i procesji na spotkanie organizacyjne w dniu 24 maja (w najbliższy wtorek) o godzinie 19:15 do sali z fortepianem.

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16