DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

III NIEDZIELA ADWENTU

ROK A

15.12.2019


 

 1. Dziś o godzinie 17:30 nabożeństwo różańcowe.
   
 2. Zapraszamy wszystkich na msze święte roratnie o godzinie 6:30. Po roratach spotykamy się przy wspólnym stole na śniadaniu.
   
 3. Dzisiaj rozpoczynamy rekolekcje adwentowe, które prowadzi ksiądz Krzysztof Poświata ze zgromadzenia Michalitów. Program Rekolekcji jest następujący:
  - dzisiaj rozpoczęcie rekolekcji podczas każdej mszy świętej;
  - w poniedziałek i wtorek msza święta z nauką rekolekcyjną o godz. 6:30 (roraty), 12:00, 18:00 i 20:00;
  - zapraszamy na te spotkania rekolekcyjne również dzieci i młodzież szkolną.
  Spowiedź święta dzisiaj, jutro i wtorek podczas każdej mszy świętej.

   
 4. Przy chrzcielnicy został umieszczony kosz na artykuły żywnościowe i chemiczne, które zostaną przeznaczone na przygotowanie paczek świątecznych dla osób z naszej parafii potrzebujących wsparcia. Jeśli dla kogoś zrobienie zakupów jest problemem, to można wrzucić pieniądze do puszki, która znajduje się przy koszu. Caritas rozprowadza świece wigilijne.
   
 5. Poświęcone opłatki na stół wigilijny można nabyć dzisiaj przy wyjściu z kościoła, a w ciągu tygodnia w zakrystii i kancelarii.
   
 6. Ministranci rozprowadzają świąteczne dekoracje i sianko na stół wigilijny; nabywając je zasilamy fundusz ministrancki.
   
 7. Zakończyliśmy pierwszą część wizyty duszpasterskiej w domach naszych parafian. Dziękujemy za życzliwość, gościnność, za złożone ofiary pieniężne oraz tym, którzy pomagali w powiadamianiu o terminie wizyty duszpasterskiej. Kolędę będziemy kontynuować po Nowym Roku od 2 stycznia. Odwiedzamy wszystkich, którzy przyjmowali nas dotychczas. Jeśli ktoś jest nowym mieszkańcem naszej parafii, zmienił adres zamieszkania lub u kogoś ostatnio nie było takiej wizyty, a chciałby w tym roku zaprosić kapłana - to jest to możliwe po zgłoszeniu adresu w zakrystii lub w kancelarii.
   
 8. Zwracamy się z serdeczną prośbą o nabywanie kalendarzy parafialnych. Pół tysięczny nakład wraz projektem został ufundowany przez jedną z rodzin naszej parafii z przeznaczeniem całej uzyskanej kwoty na termomodernizację kościoła. Kalendarze więc są tylko znakiem, że mamy swoją cegiełkę w tym dziele.
   
 9. W sobotę 21 grudnia kapłani udadzą się z posługą sakramentalną do chorych naszej parafii od godziny 9:15 do 14:00. Prosimy o zgłaszanie chorych.

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16