DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

W NIEDZIELE 12 WRZEŚNIA ZE WZGLĘDU NA UROCZYSTOŚCI BEATYFIKACYJNE, NIE BĘDZIE MSZY ŚWIĘTEJ O GODZINIE 12:30. POZOSTAŁE MSZE ŚWIĘTE ODBĘDĄ SIĘ BEZ ZMIAN TJ. 7:30, 9:30, 11:00, 18:00, 20:00.

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

II NIEDZIELA WIELKANOCNA - MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

ROK A

16.04.2023


 

 1. Dziś (16 kwietnia) po mszy świętej o godzinie. 18:00 odbędzie się kolejne spotkanie formacyjne młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
   
 2. Osoby które uczestniczyły w konkursie palmowym zapraszamy po mszy świętej do zakrystii. Czekają nagrody.
   
 3. Ogłaszamy nowy konkurs z nagrodami zatytułowany: „Krzyże i kapliczki Sadyby”. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy „od przedszkola do seniora”. Prace konkursowe obejmują dwie kategorie: pierwsza - prace wykonane w dowolnej technice plastycznej o rozmiarach nie mniejszych niż format A4 oraz druga - fotografia artystyczna. Prace wykonane ręcznie prosimy składać do dnia 15 maja z zakrystii, natomiast fotografie zapisane w formacie .jpg prosimy przesyłać na adres: jbk1957@wp.pl W obydwu wersjach prosimy o podanie imienia i nazwiska autora, wieku oraz danych kontaktowych: numeru telefonu albo adresu e-mail.
   
 4. W piątek, 21 kwietnia odbędą się warsztaty dla kobiet pt. „Ukoić kobiece serce i ciało”. Warsztaty poprowadzi Anna Powideł, żona, mama 8 dzieci i 3 w niebie; terapeutka, założycielka fundacji „Filome - Obudź serce” i szkoły „Nazaret”, autorka książki „Cesarzowa rodzi w domu”. Szczegółowe informacje i zapisy na naszej stronie internetowej.
   
 5. Ostatnie spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się we wtorek, 18 kwietnia o godzinie 19:00 w kościele.
   
 6. W dniach 23-29 kwietnia będziemy przeżywali XV Tydzień Biblijny pod hasłem: „Wierzę w Kościół Ojca i Syna i Ducha Świętego!”. Tydzień Biblijny otworzy Niedziela Biblijna i Siódme Narodowe Czytanie Pisma Świętego - w tym roku Ewangelii według świętego Jana. Zachęcamy aby w tych dniach dokonać intronizacji Pisma Świętego w swoim domu. Umieśćmy Biblię na widocznym, łatwo dostępnym miejscu. Sięgajmy po nią codziennie, czytajmy i rozważajmy zawarte w niej słowa. Postarajmy się by w rodzinach katolickich Pismo Święte nie było nigdy „zamkniętą księgą”.
   
 7. Ksiądz Wojtek zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych na kolejne spotkanie nowo powstającej grupy młodzieżowej w naszej parafii. Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 23 kwietnia o godzinie 19:00 w salce parafialnej i będzie miało charakter typowo integracyjny.
   
 8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła dostępne są nowe numery tygodników katolickich: „Idziemy”, „Gościa Niedzielnego” oraz „Niedzieli”.
   
 9. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16