DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

ROK C

19.06.2022


 

 1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe codziennie o godzinie 17:30.
   
 2. Do czwartku 23 czerwca włącznie po litanii do Serca Pana Jezusa wyruszamy w procesji eucharystycznej wokół kościoła. W czwartek 23 czerwca po procesji odbędzie się obrzęd poświęcenia wianków.
   
 3. W czwartek 23 czerwca biorąc udział we mszy świętej o godzinie 18:00 podziękujemy Panu Bogu za wszystkie dary otrzymane w tym roku szkolnym i będziemy prosili o błogosławieństwo na czas wakacji. Będzie też możliwość przystąpienia do spowiedzi świętej od godziny 17:30.
   
 4. W najbliższy piątek 24 czerwca przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Można spożywać pokarmy mięsne. Natomiast w sobotę oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.
   
 5. Wszystko, co ważne w życiu naszego Księdza Proboszcza, zdarzyło się w czerwcu. Również w tym roku, właśnie pod koniec czerwca, przechodzi na emeryturę. W związku z tym serdecznie wszystkich zapraszamy na mszę świętą dziękczynno-błagalną w Jego intencji oraz jak zawsze w intencjach wszystkich, których Pan Bóg postawił i stawia na Jego drodze kapłańskiego życia. Msza święta odprawiona zostanie w czwartek 23 czerwca o godzinie 18:00. Po mszy świętej zapraszamy na przyjacielskie spotkanie w sali z fortepianem przy pysznych ciastach, lodach, herbacie i niedozwolonej coca-coli.

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16