DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

W NIEDZIELE 12 WRZEŚNIA ZE WZGLĘDU NA UROCZYSTOŚCI BEATYFIKACYJNE, NIE BĘDZIE MSZY ŚWIĘTEJ O GODZINIE 12:30. POZOSTAŁE MSZE ŚWIĘTE ODBĘDĄ SIĘ BEZ ZMIAN TJ. 7:30, 9:30, 11:00, 18:00, 20:00.

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

ROK A

24.05.2020


 

 1. Trwa nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. W naszym kościele połączona jest z nabożeństwem majowym codziennie o godzinie 17:30.
   
 2. We wtorek 26 maja przypada 57. rocznica święceń kapłańskich naszego księdza prałata. Zapraszamy we wtorek na modlitwę w Jego intencji podczas mszy świętej o godzinie 7:30 po której złożymy jubilatowi najlepsze życzenia.
   
 3. W czwartek 28 maja w 39 rocznicę śmierci Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego, modlić się będziemy o błogosławione owoce Jego beatyfikacji.
   
 4. W najbliższą sobotę 30 maja zapraszamy wszystkich na radosne przygotowanie do uroczystości Zesłania Ducha Świętego. Program tego modlitewnego czuwania jest następujący:

   

  •  19:00 -  adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą Litanii Loretańskiej i nowenną do Ducha Świętego,
  •  20:00 -  msza święta wigilii uroczystości Zesłania Ducha Świętego,
  •  21:00 -  odśpiewanie Akatystu do Ducha Świętego.

   

  ​​​​​​Dokładny program znajdziemy na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej parafii. Wszystkich chętnych, którzy chcieliby wcześniej zapoznać się z melodią Akatystu zapraszamy na próbę w najbliższy czwartek godzinie 19:00 w górnym kościele.​​
   
 5. W następną niedzielę tj. Zesłania Ducha Świętego, kończy się okres wielkanocny (komunia święta wielkanocna).
   
 6. W świetle rozporządzenia w czasie epidemii może obecnie w naszym kościele uczestniczyć we mszach świętych i nabożeństwach ograniczona ilość osób. W kościele górnym 39 osób oraz w kościele dolnym 19 osób. Dlatego na niedzielę prowadzimy zapisy, a numer telefonu podany jest na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej naszej parafii (+48 537 227 887).
   
 7. Dzisiaj i w niedzielę za tydzień będzie można przyjąć komunię świętą w kaplicy adoracji Najświętszego Sakramentu o godzinie 10:30 i 19:00. Aby przyjąć komunię świętą w niedzielę poza mszą świętą trzeba wcześniej uczestniczyć we mszy świętej transmitowanej przez telewizję, radio lub internet. Transmisja mszy świętej z naszego kościoła w dni powszednie o godzinie 8:00, a w niedzielę o 9:30.
   
 8. Wyrazy szczególnego podziękowania kierujemy do tych osób, które w tym ciężkim czasie dla nas wszystkich, zatroskani o parafię, wspierają nas, wpłatami na konto parafialne, albo przynosząc ofiarę do zakrystii. Niech Bóg Wam Błogosławi!

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16