DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

W NIEDZIELE 12 WRZEŚNIA ZE WZGLĘDU NA UROCZYSTOŚCI BEATYFIKACYJNE, NIE BĘDZIE MSZY ŚWIĘTEJ O GODZINIE 12:30. POZOSTAŁE MSZE ŚWIĘTE ODBĘDĄ SIĘ BEZ ZMIAN TJ. 7:30, 9:30, 11:00, 18:00, 20:00.

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

ROK A

20.09.2020


 

 1. Dzisiaj o godzinie 17:30 nabożeństwo do miłosierdzia Bożego.
   
 2. Spotkanie lektorów i ministrantów odbędzie się w piątek po mszy świętej o godzinie 18:00.
   
 3. Od jutra (21 września) rozpoczyna się w naszej parafii kurs przedmałżeński. Spotkania odbywać się będą w poniedziałki o godzinie 19:30 (wejście przez kaplicę adoracji Najświętszego Sakramentu).
   
 4. Spotkanie Akcji Katolickiej odbędzie się w najbliższy wtorek o godzinie 19:00.
   
 5. Chorych, którzy nie mogą dotrzeć do kościoła, prosimy o zgłaszanie w zakrystii lub kancelarii. W czasie trwania pandemii, trzeba za każdym razem zgłaszać takie osoby, prosząc o posługę kapłana lub nadzwyczajnego szafarza Komunii Świętej.
   
 6. Po wakacyjnej przerwie wznowione zostały próby naszego chóru. Serdecznie zapraszamy dotychczasowych chórzystów oraz nowe osoby, które lubią śpiewać i chciałyby śpiewem wzbogacać nabożeństwa w naszym kościele. Przed nami odpust parafialny, niedługo po nim roraty, a później kolejne uroczystości, których oprawę jak pamiętamy w poprzednich latach chór wspaniale ubogacał. Próby chóru odbywają się w środy o godzinie 18:45.
   
 7. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się swoją ofiarnością w dzieło remontowe. Ofiary na remont można składać w kopercie na tacę, zostawić w kancelarii parafialnej lub w zakrystii albo wpłacić przelewem na rachunek parafii podany na stronie internetowej w zakładce kontakt.
   
 8. Dzieci z obecnych klas czwartych, które nie przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej przed wakacjami będą miały Ją miały w sobotę 26 września 2020. Prosimy o zgłaszanie tych dzieci do siostry Wandy. Natomiast rodzice dzieci z obecnych klas trzecich, które chcą przystąpić do Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii, mają pierwsze spotkanie w poniedziałek 28 września o godzinie 19:00 w dolnym kościele.

  Termin Pierwszej Komunii Świętej (dla dzieci z klas czwartych, które nie przystąpiły w czerwcu):

 

 • godzina 11:00 - szkoła podstawowa nr 115
 • godzina 12:20 - szkoła podstawowa nr 103 oraz szkoła podstawowa nr 371

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16