DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

W NIEDZIELE 12 WRZEŚNIA ZE WZGLĘDU NA UROCZYSTOŚCI BEATYFIKACYJNE, NIE BĘDZIE MSZY ŚWIĘTEJ O GODZINIE 12:30. POZOSTAŁE MSZE ŚWIĘTE ODBĘDĄ SIĘ BEZ ZMIAN TJ. 7:30, 9:30, 11:00, 18:00, 20:00.

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

ROK A

27.09.2020


 

 1. Dzisiaj o godzinie 17:30 Nieszpory.
   
 2. Rodzice dzieci z obecnych klas trzecich, które chcą przystąpić do Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii, mają pierwsze spotkanie w poniedziałek 28 września o godzinie 19:00 w dolnym kościele.
   
 3. Cotygodniowe spotkania bezpośrednio przygotowujące młodzież do sakramentu bierzmowania w każdą niedzielę po mszy świętej o godzinie 18:00. Sakrament bierzmowania zostanie udzielony w środę 28 października o godzinie 18:00 - a więc w uroczystość odpustową naszej parafii.
   
 4. W najbliższy czwartek 1 października rozpoczyna się miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele zarówno w dni powszednie jak i w niedziele o godzinie 17:30. Poświęcenie różańców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej w niedzielę 4 października podczas mszy świętej o godzinie 11:00.
   
 5. Spotkania ministrantów i lektorów odbywają się w piątki o godzinie 17:00.
   
 6. Ofiary składane na tacę w niedzielę za tydzień przeznaczone zostaną na parafialny fundusz remontowy.
   
 7. Po wakacyjnej przerwie wznowione są próby naszego chóru. Serdecznie zapraszamy dotychczasowych chórzystów oraz nowe osoby, które lubią śpiewać i chciałyby śpiewem wzbogacać nabożeństwa w naszym kościele. Próby chóru odbywają się w środy o godzinie 18:45.
   
 8. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek oraz pierwsza sobota miesiąca.
   
 9. Biblioteka parafialna po wakacjach rozpoczyna swoją działalność od dzisiaj. Biblioteka będzie czynna w niedziele w godzinach 10:30-11:00 oraz w środy 18:00-19:00. Wejście przez korytarz obok zakrystii. Biblioteka zawiera bogaty zbiór książek zarówno o tematyce religijnej i teologicznej, jak też książek obejmujących historię chrześcijaństwa i Kościoła, historię powszechną, historię Polski, biografie, książki podróżnicze, literaturę piękną i poezje. Serdecznie zapraszamy.

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16