DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

W NIEDZIELE 12 WRZEŚNIA ZE WZGLĘDU NA UROCZYSTOŚCI BEATYFIKACYJNE, NIE BĘDZIE MSZY ŚWIĘTEJ O GODZINIE 12:30. POZOSTAŁE MSZE ŚWIĘTE ODBĘDĄ SIĘ BEZ ZMIAN TJ. 7:30, 9:30, 11:00, 18:00, 20:00.

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

IV NIEDZIELA ADWENTU

ROK B

20.12.2020


 

 1. Dziś o godzinie 17:30 zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
   
 2. Poświęcone opłatki na stół wigilijny można nabyć przy wyjściu z kościoła.
   
 3. Prosimy o nabywanie kalendarzy parafialnych.
   
 4. Dzisiaj IV i ostatnia niedziela Adwentu, coraz bardziej wchodzimy w nastrój świąteczny, obchód tajemnicy Wcielenia Boga. Przed nami już ostatnie roraty (do czwartku 24 grudnia o godzinie 6:30). Zapraszamy wszystkich, a zwłaszcza tych, którzy w tym roku jeszcze nie byli.
   
 5. W czwartek wigilia uroczystości Bożego Narodzenia. Jest to wspaniała może jedyna w roku okazja do odrodzenia naszych rodzin. Niech tej wigilijnej wieczerzy towarzyszy wspólna modlitwa, czytanie Ewangelii, dzielenie się opłatkiem oraz wspólny śpiew kolęd. Nie profanujmy wieczerzy wigilijnej przez podawanie alkoholu. Zachowajmy w naszych rodzinach piękną tradycję, że po wieczerzy wigilijnej śpiewamy wspólnie kolędy, a następnie wszyscy udajemy się o północy na pasterkę. Po niej zapraszamy na chwilę wspólnego kolędowania. Ofiary składane na tacę podczas pasterki przeznaczone zostaną na fundusz obrony życia i utrzymanie domów samotnej matki. W pierwszy i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia porządek mszy świętych jak w każdą niedzielę: 7:30, 9:30, 11:00, 12:30 , 18:00 i 20:00. W niedzielę 27 grudnia przypada święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Na każdej Mszy św. będzie odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.
   
 6. Wizyta Duszpasterska tradycyjnie zwana kolędą, w tym roku w naszej parafii odbędzie się w zmienionej formie. Zamiast wizyt w domach, spotkamy się w naszym kościele. Najwcześniej obędzie się po feriach, a więc po 17 stycznia, w zależności od przepisów sanitarnych. Wszystko będzie wcześniej zapowiedziane w ogłoszeniach parafialnych.

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16