UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

31.05.2020

1. Dziś ostatnie nabożeństwo majowe, od jutra zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe codziennie o godzinie 17:30.

2. W tym roku okres komunii świętej wielkanocnej kończy się 7 czerwca.

3. Jutro obchodzimy święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła.

4. Dzieci które wczoraj przyjęły Pierwszą Komunię Święta, oraz te które przyjmą Ją w najbliższym czasie, zapraszamy wraz z rodzicami na mszę świętą w każdą niedzielę o godzinie 11:00.

5. W czwartek 4 czerwca wypada święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek oraz pierwsza sobota miesiąca.

7. W pierwszy czwartek wspólna adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 21:00 która zakończona zostanie odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego.

8. W pierwszy piątek spowiedź święta rano od godziny 7:00 a po południu od godziny 17:00.

9. W pierwszą sobotę msza święta o Niepokalanym Sercu Maryi o godzinie 8:00.

10. W niedzielę za tydzień 7 czerwca przypada święto Dziękczynienia, jak co roku po mszy świętej będzie można złożyć ofiarę do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.

11. Rocznica Pierwszej Komunii Świętej w tym roku odbędzie się w niedzielę 21 czerwca o godzinie 12:30.