© Copyright 2021 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16

Ogłoszenia

UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA

ROK A

25.12.2019


 

 1. W pierwszy i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia porządek mszy świętych jak w każdą niedzielę: 7:30, 9:30, 11:00, 12:30, 18:00 i 20:00. Dziś i jutro kaplica adoracji Najświętszego Sakramentu będzie zamknięta.
   
 2. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy w czasie adwentowego czuwania pomogli w przygotowaniu do Świąt: na ręce p. Basi dziękujemy Caritasowi i wszystkim darczyńcom, dzięki którym przygotowano paczki, które dostarczono do domów osób samotnych i potrzebujących pomocy; p. Jackowi za koordynowanie wszystkich podejmowanych działań; dziękujemy siostrze Jonaszy, która od świtu do późnej nocy przystrajała kościół i kaplicę adoracji; dziękujemy tym, którzy wraz z ks. Rafałem wykonali szopkę i przyozdobili choinki lampkami oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli w przygotowaniu naszej parafii do świąt.
   
 3. Jutro święto świętego Szczepana - pierwszego męczennika. Ofiary składane na tacę w dniu jutrzejszym przeznaczone zostaną na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego (KUL).
   
 4. W najbliższą niedzielę przypada święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Na każdej mszy świętej będzie odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.
   
 5. We wtorek 31.12 zakończenie roku 2019. O godz. 18:00 msza święta dziękczynna; jest to msza święta wspólnotowa, a więc każdy może dołączyć swoją intencję, zwłaszcza dziękczynną za łaski otrzymane w mijającym roku. Po tej mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo dziękczynno-błagalne.
   
 6. W środę początek Roku Pańskiego 2020. Jest to uroczystość świętej Bożej Rodzicielki i dzień modlitw o pokój na świecie. W tym dniu katolicy mają obowiązek uczestniczenia we mszy świętej. Porządek mszy świętych jak w każdą niedzielę (będzie również msza święta o godz. 20:00). Nie rozpoczynajmy Nowego Roku bez Pana Boga.

tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo
św. Tadeusz Apostoł

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

W NIEDZIELE 12 WRZEŚNIA ZE WZGLĘDU NA UROCZYSTOŚCI BEATYFIKACYJNE, NIE BĘDZIE MSZY ŚWIĘTEJ O GODZINIE 12:30. POZOSTAŁE MSZE ŚWIĘTE ODBĘDĄ SIĘ BEZ ZMIAN TJ. 7:30, 9:30, 11:00, 18:00, 20:00.