ŚWIĘTO ŚWIĘTEGO SZCZEPANA

26.12.2019

1. Dzisiaj święto świętego Szczepana - pierwszego męczennika. Porządek mszy świętych jak w każdą niedzielę. Kaplica Adoracji Najświętszego Sakramentu będzie dzisiaj zamknięta.

2. W najbliższą niedzielę przypada święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Na każdej mszy świętej będzie odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.

3. We wtorek 31.12 zakończenie roku 2019. O godz. 18.00 msza święta dziękczynna; jest to msza święta wspólnotowa, a więc każdy może dołączyć swoją intencję, zwłaszcza dziękczynną za łaski otrzymane w mijającym roku. Po tej mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo dziękczynno-błagalne.

4. W środę początek Roku Pańskiego 2020. Jest to uroczystość świętej Bożej Rodzicielki i dzień modlitw o pokój na świecie. W tym dniu katolicy mają obowiązek uczestniczenia we mszy świętej. Porządek mszy świętych jak w każdą niedzielę (będzie również msza święta o godz. 20:00). Nie rozpoczynajmy Nowego Roku bez Pana Boga.