DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

ROK B

26.09.2021


 

 1. Dzisiaj o godzinie 17:30 nieszpory.
   
 2. Cotygodniowe spotkania bezpośrednio przygotowujące młodzież do sakramentu bierzmowania w każdą niedzielę po mszy świętej o godzinie 18:00. Sakrament bierzmowania zostanie udzielony w czwartek 28 października o godzinie 18:00 w uroczystość odpustową naszej parafii.
   
 3. W najbliższy piątek 1 października rozpoczyna się miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele zarówno w dni powszednie, jak i w niedziele o godzinie 17:30.
   
 4. Ministrantów, lektorów oraz wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć służbę liturgiczną przy ołtarzu zapraszamy na mszę świętą w poniedziałki o godzinie 18:00, a po niej spotkanie w salce za zakrystią.
   
 5. Ofiary składane na tacę w niedzielę za tydzień przeznaczone zostaną na parafialny fundusz remontowy.
   
 6. Po wakacyjnej przerwie wznowione są próby naszego chóru. Serdecznie zapraszamy dotychczasowych chórzystów oraz nowe osoby, które lubią śpiewać i chciałyby śpiewem wzbogacać nabożeństwa w naszym kościele. Próby chóru odbywają się w środy o godz. 18:45.
   
 7. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy piątek msze święte rano o godzinie 7:00, 7:30 i 8:00 oraz wieczorem o 17:00 z udziałem dzieci i o 18:00. Spowiedź święta w pierwszy piątek miesiąca rano od godziny 7:00 oraz popołudniu od godziny 16:30. W pierwszą sobotę miesiąca msza święta o Niepokalanym Sercu Maryi o godzinie 8:00.
   
 8. Każdego, kto podejmuje duchową adopcję dziecka poczętego, prosimy, aby wychodząc z kościoła wpisał się na listy parafialnej wyłożonej na stoliku pod chórem. Prosimy, aby wpisali się również ci, którzy już podjęli w tym roku duchową adopcję np. z Radiem Maryja, na pielgrzymce lub prywatnie, a są związani z naszym kościołem.

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16