DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

ROK A

12.01.2020


 

 1. Dzisiaj przypada święto Chrztu Pańskiego. Na każdej mszy świętej odnawiamy nasze przyrzeczenia chrzcielne.
   
 2. W sobotę 18 stycznia rozpoczyna się tydzień modlitw o jedność chrześcijan.
   
 3. W najbliższym tygodniu jak i w całym miesiącu są wolne intencje mszalne. Zwracamy się z serdeczną prośbą, aby zamawiać msze święte w dni powszednie rano.
   
 4. Dzisiaj 12 stycznia o godz. 17:00 w dolnym kościele wystąpią uczniowie ze szkoły 115 w przedstawieniu jasełek. Jasełka przygotowała wychowawczyni klasy 5C pani Sylwia. Będzie też okazja do wspólnego kolędowania. Wszystkich serdecznie zapraszamy.
   
 5. 28 stycznia o godz. 19:00 w archikatedrze warszawskiej, w ramach przygotowania do beatyfikacji Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego, zostanie odprawiona msza święta pod przewodnictwem księdza arcybiskupa Wojciecha Polaka, Prymasa Polski. Zaproszeni jesteśmy wszyscy zarówno wierni jak kapłani. Można pojechać indywidualnie, albo wynajętym autokarem. Jeśli ktoś chce pojechać wspólnie autokarem, to trzeba się zapisać w zakrystii lub kancelarii do piątku 17 stycznia włącznie.
   
 6. Trwa wizyta duszpasterska w parafii tradycyjnie zwana kolędą. Celem tej wizyty jest spotkanie kapłana z rodzinami naszej parafii, wspólna modlitwa oraz pobłogosławienie domu. Przekazujemy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przyjęli nas w swoich domach. Dziękujemy za życzliwość, gościnność, oraz za złożone ofiary pieniężne. Od poniedziałku do piątku wizytę duszpasterską rozpoczynamy od godziny 16:00, a w soboty od godziny 10:00. Plan Kolędy można znaleźć w kruchcie kościoła, na tablicy ogłoszeń, na stronie internetowej parafii, a także staramy się, aby każdy mógł znaleźć informację o terminie wizyty w swojej skrzynce pocztowej lub przy wejściu do bloku. Kto chciałby pomóc przy powiadamianiu o kolędzie, prosimy zgłosić się do zakrystii zaraz po mszy świętej. Jednocześnie pragniemy poinformować, że osoby, które z różnych przyczyn nie mogą przyjąć do swego domu kapłana w wyznaczonym czasie, będą mogły to uczynić w dodatkowym terminie w sobotę 1 lutego lub w czwartek 6 lutego. Ewentualne zgłoszenia prosimy kierować do kancelarii w godzinach urzędowania oraz osobiście w zakrystii po każdej mszy świętej. W czasie trwania kolędy wieczorem w dni powszednie, będzie tylko msza święta o godzinie 18:00. Spowiedź święta 20 minut przed tą mszą świętą.


 

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16